سال 1385 نقطه عطفی در مسیر کاری تیم ما بود. مسیری روشن که باور داشتیم هر روز پر نورتر و تابنده تر خواهد شد. باور ما به روشنایی و اثرگذاری فعالیت هایمان سبب انتخاب نام «مهر تابان» شد. به اهمیت سنگ بنای اولیه آژانس تبلیغاتی مان واقف بودیم و به همین منظور از همان آغاز بهترین ها در کنار ما بودند. تیمی متشکل از کارشناسان کارآزموده و باتجربه و نیروهایی خلاق، دلسوز و آگاه در زمینه ی مشاوره، طراحی و اجرای تبلیغات محیطی در کانون تبلیغات مهر تابان. به مرور تیم ما گسترده تر و دامنه ی فعالیت هایمان وسیع تر شد.

خدمات کانون تبلیغات مهر تابان

تخصص و نگاه کارشناسانه یکی از اصول حرفه ای کانون تبلیغات مهر تابان است. ما این اصل را از همان سال های نخست سر لوحه ی کار خویش قرار داده و همچنان بر همان عهد و پیمان هستیم. این نگاه تخصصی را در حوزه های گوناگون طراحی، سرمایه گذاری، اجرا و بهره برداری داشته ایم. از همین روست که از همان آغاز تا امروز مشتریان وفادار مهر تابان با ما همراه بوده اند و بر تعدادشان نیز افزوده می شود.

دنیای امروز نشان داده است که تبلیغات محیطی و بیلبوردهای تبلیغاتی هوشمندانه و معنادار نقشی انکارنشدنی در رشد و جذب مشتریان دارد. امروزه جلب توجه مشتریان تنها محدود به کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده نیست. بلکه تبلیغات محیطی هوشمندانه و اطلاع رسانی مداوم و مستمر با در نظر گرفتن زیر ساخت های مناسب می تواند چشم و دل مشتریان را با فروشنده همراه کند و با جلب احساس و اندیشه ی مشتریان، تأثیری صد چندان داشته باشد.

درباره ی شرکت تبلیغاتی مهرتابان

کانون آگهی و تبلیغات مهرتابان

1401
1385

اهداف کانون تبلیغات مهر تابان

یکی از مهم ترین  اهداف تبلیغات محیطی تیم ما، کمک به کسب و کارهای ایرانی، فراهم نمودن زیرساخت های مناسب جهت خرید و فروش کالای ایرانی و در نهایت حمایت از تولیدکنندگان ایرانی می باشد. تیم مدیریتی ما با نگرشی پویا و نظام مند، همواره در پی توسعه و ارتقای زیر ساخت های تبلیغاتی کشور عزیزمان بوده است. از دیگر اهداف کانون تبلیغات مهر تابان کمک به رشد و توسعه ی پوشش معتبر تبلیغاتی در شهرک های صنعتی، شهرها و برندینگ شهری بوده است.

اولویت نخست ما در این مجموعه، تأمین نیازهای کمی و کیفی مشتریان بوده است. این امر سبب شده است که فعالیت هایمان را حول محور موارد زیر سازماندهی نماییم:

رشد و ارتقای چهره ی تبلیغاتی شهر و شهرک صنعتی، زیباسازی مناظر عمومی، جلوگیری از هرج و مرج تبلیغاتی، طراحی و ساخت سازه های مهندسی بر پایه ی علم روز و متناسب با مبلمان شهری، گسترش محدوده ی جغرافیای کسب و کار مشتریان، اثر بخشی بالا، پوشش گسترده انواع بازارهای محلی، هویت سازی برندها، رشد پایدار و ...

مدیران کانون تبلیغات مهر تابان از همان ابتدا به اهمیت نقش مشتری و تعامل با او باور داشته اند. از این رو با ایجاد رابطه ای منطقی و پایدار بر پایه ی مشارکت، مسئولیت پذیری، درک متقابل، احترام به حقوق مشتریان، خلاقیت، نوآوری های هوشمندانه و همسویی با نگرش ها و جریان های نوین و به روز، گام هایی مؤثر جهت برآورده کردن انتظارات مشتریان و مخاطبان برداشته اند.

6000
+
روز فعالیت
10000
+
متر بیلبورد اجرا شده
1100
+
پوشش تبلیغاتی فعال
750
+
بیلبورد ساخته شده

پروژه ها

آنچه دیگران درباره مهرتابان می گویند

X